Home

Vojnik Smještaj zreo paraolimpijci plivanje zamisliti Zemlja Prati nas

Plivanje: Na poljudskim bazenima u lovu na paraolimpijske norme

Senzacija Emme Mečić, osvojila srebro na SP - tportal

Kakva volja, kakva odlučnost! Dino Sinovčić nakon medalje na Paraolimpijskim  igrama u plivanju, odlazi i na EP u košarci u kolicima - tportal
Kakva volja, kakva odlučnost! Dino Sinovčić nakon medalje na Paraolimpijskim igrama u plivanju, odlazi i na EP u košarci u kolicima - tportal

Plivači s invaliditetom Vincetić i Brajša ispunili normu za PI Tokyo

Mihovil Španja – Wikipedija

Zagreb open 2021 i 2. Ekipno PH u plivanju 2021 - Novosti .: HPO

Dino Sinovčić osvojio paraolimpijsku broncu u plivanju. Hrvatska ima četiri  medalje - Index.hr
Dino Sinovčić osvojio paraolimpijsku broncu u plivanju. Hrvatska ima četiri medalje - Index.hr

TRIS portal – Šibenik – Dino Sinovčić, paraolimpijac i svjetski prvak u  plivanju: Budite uporni i rezultati će doći kad-tad
TRIS portal – Šibenik – Dino Sinovčić, paraolimpijac i svjetski prvak u plivanju: Budite uporni i rezultati će doći kad-tad

Sportske novosti - Hrvatski paraolimpijac Dino Sinovčić osvojio srebrnu  medalju na EP na 100 metara leđno
Sportske novosti - Hrvatski paraolimpijac Dino Sinovčić osvojio srebrnu medalju na EP na 100 metara leđno

Splitski savez športova

PARAOLIMPIJAC BRONČANOG SJAJA' Naš najbolji paraplivač Dino Sinovčić o  Tokiju: Bilo je to jedno čudno iskustvo, ali ostvario sam svoj cilj! –  GENERACIJA.HR
PARAOLIMPIJAC BRONČANOG SJAJA' Naš najbolji paraplivač Dino Sinovčić o Tokiju: Bilo je to jedno čudno iskustvo, ali ostvario sam svoj cilj! – GENERACIJA.HR

PARAOLIMPIJCI | Večernji.hr

Dino Sinovčić prvi evidentni paraolimpijac za Tokio 2020 - Novosti .: HPO

paraolimpijsko plivanje - tportal

Paraolimpijac Kristijan Vincetić srušio dva svjetska plivačka rekorda -  Novi list
Paraolimpijac Kristijan Vincetić srušio dva svjetska plivačka rekorda - Novi list

Sarajevo: Paraplivači SPID-a heroji su sa visokim humanim i sportskim  ciljevima
Sarajevo: Paraplivači SPID-a heroji su sa visokim humanim i sportskim ciljevima

Plivanje kroz život: Upoznaj inspirativnu paraolimpijku Paulu Novinu

Dubrovački plivač izabran za hrvatskog paraolimpijca desetljeća - Novi list

14. Zagreb Para Swimming Open 2023 - Natator

Rajković ostvario normu za Paraolimpijske igre u Riu 2016. i osvojio 14  medalja – 7Plus
Rajković ostvario normu za Paraolimpijske igre u Riu 2016. i osvojio 14 medalja – 7Plus

Slobodna Dalmacija - Plivanje bez granica za dva splitska diva: U vodi smo  isti, ili treniraš ili ne!
Slobodna Dalmacija - Plivanje bez granica za dva splitska diva: U vodi smo isti, ili treniraš ili ne!

plivanje za osobe s invaliditetom | Crosport

Paraolimpijske igre Rio 2016: Peto mesto u finalu za Đurić Darka (SLO) i  Sinovčić Dina (CRO) - SwimOn
Paraolimpijske igre Rio 2016: Peto mesto u finalu za Đurić Darka (SLO) i Sinovčić Dina (CRO) - SwimOn